Przejdź do treści
Strona główna » O nas

O nas

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to nie lada wyzwanie. Codziennie spotkania z klientami, poszukiwanie nowych rynków zbytu, negocjacje i do tego jeszcze pracownik się rozchorował. Jak tu jeszcze znaleźć czas na śledzenie ciągłych zmian podatkowych?

Z pomocą przychodzą biura rachunkowe. Podczas gdy przedsiębiorca zajmuje się tym co umie najlepiej, my zajmujemy się jego księgowością i sprawami kadrowo-płacowymi.

Swoją ofertę kierujemy do firm, których przychody netto nie przekraczają 2 milionów euro rocznie. Takie firmy mogą skorzystać z uproszczonej księgowości. Po przekroczeniu tego limitu księgowość uproszczona nie jest już możliwa, a firma jest zmuszona do prowadzenia znacznie droższej i bardziej skomplikowanej pełnej księgowości.

Podczas zakładania działalności lub na początku roku podatkowego właściciel firmy może zdecydować się na prowadzenie:

Księgi przychodów i rozchodów (przy opodatkowaniu wg skali podatkowej lub podatkiem liniowym) lub

Ewidencji przychodów (przy opodatkowaniu ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych).

W niektórych przypadkach będzie zobowiązany do prowadzenia dodatkowych ewidencji tj. ewidencji przebiegu pojazdu czy rejestrów vat (w przypadku przedsiębiorcy, który jest czynnym podatnikiem vat).

Jako biuro rachunkowe doradzimy, jaka forma opodatkowania będzie dla Państwa najbardziej opłacalna, pomożemy w założeniu działalności gospodarczej i zadbamy, aby wszelka dokumentacja była prowadzona starannie i terminowo. Zatrudniasz pracowników? Nie ma problemu. Zajmiemy się również sprawami kadrowymi.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.